1.5 RC 2!

Polski Firefox 1.5 RC 2 jest już do pobrania z www.firefox.pl. Użytkownicy oficjalnych polskich wersji 1.5 Beta i 1.5 RC 1 mogą ponadto skorzystać z opcji Pomoc → Sprawdź dostępność aktualizacji, by zaktualizować program za pomocą kilkusetkilobajtowej binarnej łatki.

Advertisements

9 responses to “1.5 RC 2!

 1. Blah, mi się auto update wykrzaczył, znaczy się pobrał małą łatkę, ale stwierdził że nie mógł się zaktualizować, więc pobrał całość i dopiero teraz działa :/

 2. DeeJay1: Proszę, napisz coś więcej. Zwłaszcza: jakiego systemu używasz i z jakiej wersji (beta2? rc1?) uaktualniałeś.

 3. Elitum

  Miałem tak samo ja DeeJay1. Przy wcześniejszej aktualizacji z Firefox Beta2 na RC1 oraz z Thunderbird Beta2 na RC1. Natomiast przy automatycznej aktualizacji Firefox RC1 -> RC2 wszytko poszło gładko. Platforma: Windows XP :)

 4. marcoos: PLD Linux, Firefox 1.5 RC1 z tgz na firefox.pl. Chociaż teraz podejrzewam, że wykrzaczyło się z powodu tego, że kliknąłem “Szczegóły” w “aktualizatorze” (nie mam pomysłu jak to okienko nazwać) no i odpaliło drugie okno firefoxa. Po czym wywaliło, że aktualizacja nieudana i musi pobrać całość…

 5. phantom

  Ten sam problem co DeeJay1. z Fx 1.5 rc1 na Ubuntu 5.10. I nie klikałem na szczegóły ani nie otwierałem żadnego innego okienka…

 6. Kombinuję i kombinuję, ale jakoś nie potrafię tego powtórzyć :/

 7. @marcoos:
  Tyle napiszę, że oba RC są znacznie mniej stabilne niż Twoja beta 2…

 8. U mnie na XP SP2 + Autopatcher październik 1.5 RC1 z firefox.pl podobnie. Ściągał update 405 KB, po czym powiedział, że nie może i ściągnął całą wersję.

 9. piecu

  U mnie też nie podziałało. Ściągnął 700 kB, uruchomił się ponownie i zaczął ściągać całego.
  Windows XP SP2, aktualizacja z RC1 z firefox.pl, przy aktualizacji pluł się, że jedno rozszerzenie zostanie wyłączone (może to ma jakieś znaczenie?).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

MDN

Better JavaScript docs for a better Web on MDN

Archiwum

%d bloggers like this: