SeaMonkey 1.0 + SeaFox

SeaMonkey 1.0 została wydana. Co ciekawe, komuś chciało się przygotować motyw SeaFox, dzięki któremu SeaMonkey może mieć natywny interfejs jak w Classiku, ale za to z ikonkami wyglądającymi jak należy:

SeaMonkey 1.0 z motywem SeaFox
Advertisements

11 responses to “SeaMonkey 1.0 + SeaFox

 1. Adrianer

  dobry pomysł, choć wolałem Qute ;)

 2. Lisek

  Coś jednak jest nie do końca chyba OK pod Windows, z resztą sami zobaczcie.

  Classic: http://img206.imageshack.us/img206/8514/sm22nh.png
  SeaFox: http://img203.imageshack.us/img203/3707/sm13yc.png

 3. Możliwe. Ale czemu mi to zgłaszasz? Ja tylko dałem linka do skórki, nie jestem jej autorem ani nie mam z nim nic wspólnego. :)

 4. Jakub81

  Duży zawód. Poprawiono trochę bugów, a praktycznie cała reszta zmian wynika ze zmian w silniku Firefoksa. Jeśli tak będzie wyglądał rozwój SM, to będzie to jak sztuczne podtrzymywanie przy życiu trupa.

 5. Jakub81: Jest dużo nowych funkcji w porównaniu z 1.7, choć nie są “rewolucyjne” (choćby profile zdalne – nowość w Mozilli, choć pomysł wzięty z NN4).

  Większego kalibru zmiany mają zajść w 1.5 i 2.0.

 6. Pingback: SeaMonkey - informacje na Hadret’s.Blog

 7. misiek

  Dlaczego motyw seafox naywacie classic? O co wam chodzi, przeciez classic to motyw nasladujacy stary interface NN4? Chyba ze dla Was classic to firefox, ale to znaczy ze jestescie dosc mlodzi i niewiele zescie w zyciu widzieli (no chyba ze przez wiekszosc zycia korzystaliscie z IE).
  A ja sobie zainstalowalem seamonkey i uwazam ze jest the best. Po zainstalowaniu xsidebar moge instalowac rozszerzenia z firefoxa, a po zainstalowaniu multizill-i to bylem niesamowicie zaskoczony ze przegladarka moze byc tak wypasiona. A co do motywu seafox, to bardzo mi sie podoba, chociaz ma kilka bledow, ale to i tak poprawa w stosunku doi pierwotnej jego wersji, ktora dobrze wygladala ale tylko pod linux-em, zreszta jej autor to uczynny chlop i po zgloszeniu bledu bardzo szybko zabral sie za poprawki.
  Sprobujcie. Pozdrawiam

 8. Ancestor

  @misiek

  Dlaczego motyw seafox naywacie classic? O co wam chodzi, przeciez classic to motyw nasladujacy stary interface NN4? Chyba ze dla Was classic to firefox, ale to znaczy ze jestescie dosc mlodzi i niewiele zescie w zyciu widzieli (no chyba ze przez wiekszosc zycia korzystaliscie z IE).

  LOL. Motyw Firefoksa nazywał się classic, więc takiej nazwy używamy. To tylko nazwa, jak każda inna. Czy classic to nazwa zarezerwowana tylko dla jednego motywu w historii? A może mamy się spierać, że NN4 był “bardziej classic” niż Fx?

  BTW, widać niewiele w życiu widziałeś i korzystałeś tylko z Netscape. Przecież classic, to nie był interfejs NN, ale Mosaica!

 9. Nikt tu nie nazwał SeaFoksa “classic”, ja napisałem “interfejs natywny jak w classic”. Polemizujesz z własnym wymysłem, misiek.

  BTW, jaki jest sens odgrzewać temat sprzed 10 miesięcy?

 10. misiek

  Nie polemizuje z własnym wymysłem. Zostało napisane że wygląda jak w classicu. Taka nazwa była stosowana przez Mozillę na motywu naśladującego NN4, który używałem tak samo jak mozaica. Treść newsa jest o tyle ciekawa iż dotyczy motywu naśladującego Firefox-a, i przeglądarki będącej rozwinięciem Mozilla Suite. Wypadałoby więc być precyzyjnym w tym co się pisze. Nie wiem dlaczego marcoos uważasz że classic z NN4 przypominał mozaica. Kolorystyka oraz ikony były inne, a rozpoznawanie różnic w interfejsie nie powinna być dla Ciebie chyba problemem? Wolę jak wszelkie zapisy są precyzyjne, z tego zresztą żyję, i stąd moje lekkie zboczenie zawodowe. Pozdrawiam wszystkich. Odzywam się po roku, więc od razu złożę wszystkim życzenia świąteczne. Wesołych Świąt i Nowego Roku 2008.

 11. Wymysłem Twoim jest, że wszystko jest jak w classiku.

  Napisałem “natywny jak w classicu”. Czego w tych 4 słowach NIE rozumiesz?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

MDN

Better JavaScript docs for a better Web on MDN

Archiwum

%d bloggers like this: